Джекі Чан вигнав дочку з дому через її орієнтацію


Джекі Чан вигнав дочку з дому через її орієнтацію

 19-річна позашлюбна дочка Джекі Чана ЕТА У Чжолінь, яка в минулому році ледь не наклала на себе руки, заявила, що їй з подругою доводиться спати під мостом через гомофобну ненависть своїх батьків. Так, після того, як 19-річна позашлюбна дочка Джекі Чана заявила про свою нетрадиційну орієнтацію, актор вигнав її з дому. Причому цьому передував скандал: дівчина спробувала представити батькам свою обраницю - Енді Отом, але Джекі Чан просто не пустив парочку на поріг. Це сталося ще рік тому, повідомляє DailyMail.

А днями дівчина в ролику, який виклала в YouTube, розповіла, як вона жила цілий рік зі своєю обраницею. "Ми були бездомними протягом місяця через батьків-гомофобів. Ми спали під мостом і робили ще багато подібних речей", - розповідає Ета.

 Вона також звернулася до інтернет-користувачів із проханням допомогти їй, так як на близьких вона не розраховує. Її обраниця додала, що закохані вже встигли побувати в поліції, звернутися в різні центри підтримки ЛГБТ-спільноти та в притулки для бездомних. Втім, притулки парі не підійшли, адже в них, за словами Енді, їм доведеться жити порізно.
Зауважимо, подругою дочки Джекі Чана виявилася канадська модель Енді Отом, яка, як і Ета, живе в Гонконзі.
Тегі: джеки чан
Сергей Задко 02 травня 2018


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено