Джекман з дружиною не розлучаються більше 2 тижнів


Джекман з дружиною не розлучаються більше 2 тижнів
Фото: Getty
Х'ю Джекман зізнався, що секрет його успішного шлюбу полягає в тому, що він ніколи не покидає свою дружину більше двох тижнів - це правило, яке вона встановила.
Популярний актор і його дружина Деборра-Лі Фернесс разом вже більше 25 років, і він каже, що це невинне маленьке правило, яке допомогло їм так довго залишатися разом. Він сказав: «У неї є правило двох тижнів. Немає правил, які так довго тебе тримали. Це правило, якого ми дотримуємося протягом 25 років». 50-річний актор додав, що чесність є важливою опорою в їх відносинах.
«Навіть якщо це бентежить», - сказав він Sirius FM. «Навіть якщо соромно, навіть якщо ти облажався, будь чесний. Якщо ви можете довіряти один одному, це найкраще. Вона знає про мене більше, ніж будь-хто інший». 63-річна дружина та їхні діти, 18-річний Оскар і 13-річна Ава, збираються приєднатися до Джекману під час його першого світового турне навесні. Вони будуть подорожувати разом з США і Європі, коли він виконує хіти The Great Showman, Les Miserables і The Boy From Oz з живим оркестром.
Тегі: хью джекман
Джерело: Sirius FM
Сергей Задко 04 січня 2019



Ім’я:
21 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено