Экс-жена Татума розповіла про життя після розлучення


Экс-жена Татума розповіла про життя після розлучення

 У відвертому інтерв'ю американському виданню Harper's Bazaar Дженна Деван розповіла про своє життя після розлучення з екс-коханим Ченнінгом Татумом.

Актриса розповіла, що зараз починається нова глава в її житті, тому зараз вона розширює сферу своєї діяльності і відчуває себе абсолютно вільною робити те, що вона хоче.
"Я завжди була щаслива в шлюбі, але зараз мене починають хвилювати більш філософські питання, і я намагаюся знайти на них відповіді. Я завжди хотіла розвиватися як в кар'єрі, так і самостійно. Зараз я відчуваю одночасно і радість, і свободу, і хвилювання, тому що в моєму житті починається нова глава. У мене немає очікувань щодо того, що це буде. Час покаже. "
Вона також додала кілька слів про свої нинішні стосунки з Ченнінгом, і про те, як розлучення вплинуло на ставлення до їхньої дочки Еверлі.
"Наші з Ченнінгом відносини це нова форма любові. Зараз ми намагаємося підтримувати один одного і бути кращими батьками для Еверлі. Вона надихає мене на нові звершення. Я впевнена, що і я зможу стати для неї прикладом у майбутньому."
Нагадаємо, що 3 квітня Дженна Деван і Ченнінг Татум оголосили про розлучення за допомогою постів в своїх соціальних мережах. Вони сказали, що все ще люблять один одного, але життя «повело їх різними шляхами». Актори почали зустрічатися після того, як познайомилися на зйомках фільму «Крок вперед» в 2006 році.
Тегі: ченнинг татум
Сергей Задко 30 травня 2018


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено