Дженна Дьюен підтримала нову пасію свого чоловіка


Дженна Дьюен підтримала нову пасію свого чоловіка
Фото: Getty, INSTAGRAM

 Пристрасті навколо знаменитого американського актора Ченнінга Татума і його поки що дружини Дженни Дьюен не вщухають. Нещодавно стало відомо про роман Татума з популярною співачкою Джессі Джей. Двох дівчат порівнюють, стверджуючи, що вони - як дві краплі води. Багато відзначили, що навіть імена у обраниць Ченіннга схожі.

mycollages_08
Джессі Джей бурхливо відреагувала на це в мережі, написавши довге звернення до ЗМІ та користувачам мережі, попросивши не порівнювати її з Дженной: "Рідко, але я бачу, як моє ім'я з'являється в різних історіях в мережі, я з ними не згодна. Я часто ігнорую їх ", - почала Джессі.
"Однак, є одна історія, що повторюється в мережі багато разів, в якій порівнюють мене з іншого красивою жінкою, намагаючись вирішити хто з нас красивіше. Я щиро намагалася знайти хоч щось позитивне у всіх цих статтях ...".
Далі Джессі звернулася до ЗМІ, які порівнюють її з Дженной Дьюен і попросила їх не писати подібні статті, адже їх читають багато молодих дівчат: "Хіба жінки отримують позитив і користь з таких статей? Ні. Хіба подібні статті з'являються в відношенні чоловіків? Ні. Когось ця історія надихає? В юності я довго намагалася прийняти себе такою, яка я є, як і багато інших молоді дівчата. Коли я підросла я вирішила надихати своєю творчістю саму себе і інших дівчат, допомогти їм побачити свою внутрішню красу ", - уклала співачка.
Джессі також зазначила, що вона "розчарована і збентежена" цією ситуацією і закликала всіх "бути собою".
На це відразу ж відреагувала дружина Татума - Дженна. У своєму Twitter вона написала у відповідь повідомлення Джессі, в якому написала слова підтримки на її адресу:
"Джессі! Жінки такі жінки. Ніякого негативу. Давайте жити в світі, в якому ми підтримуємо один одного і розвиваємося. Як я говорила раніше, більше позитиву. З глибокою повагою".
Тегі: ченнинг татум
Джерело: segodnya.ua
Сергей Задко 18 листопада 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено