addams-family-2

Дженні Слейт назвала причину розриву з Крісом Евансом


Дженні Слейт назвала причину розриву з Крісом Евансом
Про розрив Кріса Еванса та його колеги по фільму «Обдарована», актриси Дженні Слейт, стало відомо не так давно - а тепер сама Дженні вирішила відверто розповісти про причини розставання в новому інтерв'ю виданню Vulture.
Саме Дженні стала причиною розриву - оскільки для актриси, далеко не настільки відомої, як її бойфренд, підвищена увага до власної персони виявилося занадто важким випробуванням. Різні стилі життя і різні кола спілкування привели до того, що Слейт стали напружувати стосунки з Евансом.
«Кріс - дуже, дуже відома людина. Для нього навіть сходити в ресторан - це зовсім інший досвід, ніж для мене». Актриса зізнається, що чекала, поки галас навколо їхнього роману вляжеться і все стане нормальним - але цього так і не сталося. «Мені потрібно було це, щоб знову відчути себе нормальною. Мені потрібно було бути одною».
Хоча розставання Кріса і Дженні було фактично мирним, спілкування вони не підтримують: «Ми не в поганих стосунках, але ми не бачилися і особливо не розмовляли після. Мені здається, це й на краще. Я б хотіла коли-небудь стати його другом, але ми зруйнували цю можливість. Втім, я ні про що не шкодую».
Тегі: крис эванс
Сергей Задко 25 березня 2017


Ім’я:
19 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено