Дженніфер Еністон і Джастін Теру не були одружені?


Дженніфер Еністон і Джастін Теру не були одружені?

 Пару днів назад мережаупідірвала новина про те, що Дженніфер Еністон пішла від свого чоловіка Джастіна Теру. За даними інсайдерів, актриса перед розставанням з чоловіком зателефонувала Бреду Пітту і поскаржилася йому на сімейні проблеми. Сьогодні журналісти дізналися нові подробиці з життя Еністон. Як повідомив портал TMZ, ймовірно, актриса і не була офіційно одружена з Джастіном Теру.

Справа в тому, що даних про реєстрацію їх шлюбу немає ні в одній базі по округу Лос-Анджелес, хоча весілля знаменитостей відбулася в їхньому будинку в районі Бель-Ейр близько двох з половиною років тому. Однак є ймовірність, що Джен і Джастін оформили документи в іншому окрузі, а потім організували церемонію для своїх рідних в Лос-Анджелесі.
Нагадаємо, що Еністон і Теру почали зустрічатися в 2011 році, а узаконили стосунки через чотири роки - в серпні 2015. Дітей у них немає. Раніше актриса була одружена з Бредом Піттом. Тепер шанувальники сподіваються, що актриса повернеться до свого попереднього чоловіка..
Тегі: джениффер энистон, джастин теру
Сергей Задко 18 лютого 2018


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено