Дженніфер Еністон не шукає нову любов


Дженніфер Еністон не шукає нову любов
Фото: Gettyimages.ru

 Зараз 49-річна Дженніфер Еністон зайнята на зйомках нового ромкомe "Загадкове вбивство" (з Адамом Сендлером у одній з головних ролей), які проходять на озері Комо в Італії. Інсайдер розповів американському виданню People, як актриса почувається після розриву з Джастіном Теру:

"Вона без перерви працює, але їй подобається в Європі. З нею її друзі, в тому числі Кріс Макміллан, він працює з актрисою з часів серіалу "Друзі ". У Джен дуже насичений графік. Вона на озері вже тижні три, але за все цей час встигла лише один раз покататися на човні. Її не цікавлять нові знайомства. Вона весь час зосереджена на роботі. "
Минулого місяця Еністон гостювала в особняку Джорджа і Амаль Клуні на озері Комо разом з Адамом Сендлером і його дружиною Джекі і, по всій видимості, відпочинок пішов Джен на користь.
"Вона навіть не говорить про Джастін. Їй абсолютно все одно, чим він зайнятий. Вона зосереджена на своєму власному житті."
Нещодавно ж, в інтерв'ю для вересневого номера InStyle, зірка відверто розповіла про ставлення до чуток, що стосуються її особистого життя, і своєї медійної репутації, а також про любовні переживання.
"Вона не може утримати чоловіка" і "Вона не хоче дітей, бо думає тільки про себе" - головні міфи про мене. Ще вважається, що у мене розбите серце. Це зовсім не так. І ніхто не знає, що мені довелося пережити в емоційному плані, через які медичні історії я пройшла. На жінок тиснуть, вимагаючи, щоб вони ставали матерями. А якщо вони не народжують, їх записують в зіпсований товар. Але може, моє призначення в цьому світі не в дітях? Може, є ще щось важливе, що я хотіла б зробити, "- поділилася тоді Дженніфер.
Тегі: дженнифер энистон
Джерело: InStyle, people.ru, spletnik.ru
Сергей Задко 04 вересня 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено