Дженніфер Еністон стала успішною завдяки різкому агенту


Дженніфер Еністон стала успішною завдяки різкому агенту

Дженніфер Еністон вважає, що те, як вона сьогодні виглядає, виключно її власна заслуга. Цікаво, що поштовхом для змін стало різке висловлювання агента після провального кастингу. Про це повідомляє видання 7days.ru.
«Коли мені було 20 і навіть 30 років, я була абсолютно безтурботна. І тільки пізніше я навчилася стежити за тим, що я їм, більше спати і працювати над своїм тілом!» – розповіла Еністон. Насправді, як зізналася актриса, успішною кар'єрою і доглянутою зовнішністю вона зобов'язана одному досить цинічного агенту. Одного разу, в ті часи, коли Дженніфер була зовсім молода і не така знаменита, вона отримала відмову на кастингу в боротьбі за одну роль, яку їй особливо хотілося отримати. І той агент заявив їй: «Це сталося через те, що ти – дуже товста!»
Почувши таке, Еністон була дуже ображена, тому вирішила сісти на жорстку дієту, якої намагається дотримуватися й досі. Крім того, актриса щодня ще до світанку займається в тренажерному залі під керівництвом тренера.
Нагадаємо, нещодавно журнал People назвав Дженніфер Еністон найкрасивішою жінкою року. Останнього разу цей титул актриса завойовувала 12 років тому.

Тегі: дженнифер энистон, диета
Сергей Задко 21 квітня 2016


Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено