Дженніфер Еністон зізналася, як пережила розлучення


Дженніфер Еністон зізналася, як пережила розлучення
Фото: Getty

 Голлівудська актриса Дженніфер Еністон, яка нещодавно вперше після розлучення прийшла на вечірку, зізналася в інтерв'ю виданню Us Weekly, що їй довелося звернутися по допомогу психотерапевта. Це пов'язано з важким розривом з Джастіном Теру.

У новому випуску журналу Us Weekly зірка відверто сказала, що психотерапія "врятувала їй життя". Після трьох років шлюбу з Джастіном Теру актрисі довелося звернутися до фахівців, щоб прийти в себе і пережити чергове розлучення. Спершу Еністон переконувала журналістів, що розставання з чоловіком не розбило їй серце.
"Ніхто не знає, наскільки чутлива я або мій партнер. Ніхто не може стверджувати напевно, що я пережила з емоційної точки зору", - сказала Еністон.
З тих пір, як зірки розлучилися, пройшло сім місяців, однак сам Теру зважився розповісти про все тільки тепер. Як зізнався Джастін, він дуже обережно підбирав слова, коли просив розлучення у дружини. Справа в тому, що і він, і Дженніфер розуміли, що їх шлюб тріщить по швах і що врятувати його вже не вдасться.
Тегі: дженнифер энистон, джастин теру
Джерело: Us Weekly, segodnya.ua
Сергей Задко 29 листопада 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено