Дженніфер Еністон труять в мережі


Дженніфер Еністон труять в мережі

 Останній вихід Дженніфер Еністон в світ став одним з найбільш обговорюваних подій тижня (мабуть, навіть більш обговорюваним, ніж сам привід для виходу - підтримка Джорджа Клуні на премії AFI), і ось чому: користувачам мережі не дає спокою те, що 49-річна актриса , нещодавно розлучилася зі своїм чоловіком Джастіном Теру, виглядає чудово і зберігає відмінний настрій!

У коментарях до фотографій Еністон в соцмережах підписники  почали активно обговорювати її особисте життя. Зокрема, вони детально пояснили один одному мотиви, за якими Еністон розходиться з чоловіками: «Не може утримати чоловіка», «Вона самотня по життю», «Цікаво, чому чоловіки не хочуть залишатися з нею і відразу ж заводять нових жінок? Напевно, Дженніфер холодна, нудна або егоцентрична риба », а також обговорили, чому актриса не народжує дітей:« Очевидно, вона просто не хоче псувати своє тіло »,« Бред хотів дітей, а Джен ні »,« Вона не може ».
Нагадаємо, що з 2000 по 2005 рік Дженніфер Еністон була одружена з Бредом Піттом, який пішов від неї до Анджеліни Джолі, а з Джастіном Теру актриса прожила в шлюбі (до весілля вони зустрічалися чотири роки) з 2015-го по 2018-й. Актриса не раз писала в свій захист відкриті листи, в яких висловлювала співчуття з приводу того, що вона, успішнаа жінка, піддається шеймінгу за бездітність.
І звичайно ж, багато, якщо не більшість, все-таки на її боці: «Чоловіки їй не потрібні, вони треш», «Поясніть мені, чому люди так багато думають про те, чи є у неї партнер чи ні? Невже це перше, про що ви думаєте, дивлячись на її фото? »,« Хейтери, займайтеся своїм життям, Дженніфер красива і розумна жінка! ».
Тегі: дженнифер энистон
Сергей Задко 06 червня 2018


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено