Дженніфер Еністон завела новий роман!


Дженніфер Еністон завела новий роман!
Фото: Getty

 Якщо Джастіну Теру відразу після розлучення з Дженніфер Еністон почали приписувати нові відносини з різними дівчатами, то Джен, за чутками, вирушила «лікуватися» на Таїті. Там вона проводила час в оточенні своїх подруг і знімала стрес боксом. І за чутками, це допомогло, причому несподіваним чином: актриса завела роман з тренером!

Його звуть Лейон Азубуйке. Пару днів назад в своєму Інстаграм-акаунті він поділився фото, на якому тримає в руках журнал InStyle з Дженніфер на обкладинці. Кадр супроводжений підписом: «СНайдивніша і найнеймовірніша людина, з якою я мав задоволення спілкуватися в своєму житті. Працездатна, енергійна, красива ... Я пишаюся тобою, Джен, і я гордий бути твоїм тренером ». Саме це наштовхнуло ЗМІ на думку про зароджуються відносинах зірки.
"Джастіну буде дуже важко дізнатися, що Джен зустрічається з кимось іншим. Вони до сих пір близько спілкуються, але вона не готова розповідати йому про нові стосунки, тому що боїться зачепити і поранити почуття колишнього чоловіка, "- повідомив інсайдер, близький до екс -чоловіка Еністон. 
Тегі: дженнифер энистон
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 24 серпня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено