Дженніфер Лопес займалася сексом в трейлері


Дженніфер Лопес займалася сексом в трейлері
Фото: кадр з фільму
Здається, що всі дії в фільмах Дженніфер Лопес відбуваються не тільки на знімальному майданчику. 49-річна актриса відвідала шоу Енді Коена Watch What Happens Live і розповіла, що за ці роки вона багато разів займалася сексом в своїх трейлерах, і все через її щільний графік. Сподіваємося, її колеги стукають, перш ніж входити.
Голлівудська зірка розкрила всі свої секрети індустрії в грі «Я ніколи не» разом зі своєю кращою подругою Лєєй Реміні, щоб прорекламувати нову комедію «Другий акт». Енді заявив: «Я ніколи не займався сексом в своєму трейлері», що спонукало Джей Ло негайно зробити ковток з її склянки. Після деякого незручного сміху актриса пояснила свою поведінку: «Я знялася в 40 з чимось фільмах, я живу в трейлері!» Досить справедливо.
У той час як вона не потягувала свій напій, 48-річна Лія, здавалося, зрозуміла міркування її подруги і пожартувала: «Ти повинен зробити це, ти повинен зробити це, коли зможеш». Під час цих 40 фільмів Дженніфер була одружена з Марком Ентоні і зустрічалася з актором Беном Аффлеком і танцюристом Каспером Смартом, що робить їх вірогідними кандидатами в компаньйони для трейлера.
Тегі: дженнифер лопес
Джерело: What Happens Live
Сергей Задко 16 грудня 2018Ім’я:
18 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено