Дженніфер Лоуренс без макіяжу і в тапках на прогулянці


Дженніфер Лоуренс без макіяжу і в тапках на прогулянці

 27-річна Дженніфер Лоуренс в цьому році встигла порадувати нас численними цікавими образами, деякі з яких викликали у модних критиків захоплення, а інші ними зрозумілі були. У звичайному ж житті зірка одягається куди менш примітно, віддаючи перевагу в першу чергу зручності і не дуже заморочуючись щодо зовнішнього вигляду. Вчора папараці зняли актрису на вулиці Нью-Йорка під час її прогулянки з собакою Піппо.

На вулицю зірка вийшла, судячи з усього, в своїй звичайній домашньому одязі і навіть, здається, забула змінити взуття. Білі спортивні штани, чорна футболка, шкарпетки, хутряні тапочки і накинуте поверх пальто - в такому вигляді актриса вигулювала свого вихованця.
Незважаючи на такий образ, недбало забрані в пучок волосся і повна відсутність макіяжу, від фотографів знаменитість не ховався. Сама вона не раз зізнавалася, що зовнішній вигляд для неї не настільки важливий і відмовлятися від своїх звичок і слабкостей вона заради нього не готова. З цією позицією можна нескінченно сперечатися або погоджуватися (все-таки зірці, на думку багатьох, завжди потрібно бути "при параді"), але вона, безумовно, має право на існування і заслуговує на повагу. 
Тегі: дженнифер лоуренс
Сергей Задко 03 квітня 2018


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено