Дженніфер Лоуренс більше не боїться зніматися оголеною


Дженніфер Лоуренс більше не боїться зніматися оголеною

 Ще кілька років тому Дженніфер Лоуренс практично напевно відмовилася б від провокаційної ролі на зразок тієї, що зіграла в новому шпигунському трилері "Червоний горобець" - але не тепер: в інтерв'ю з нагоди прийдешньої прем'єри фільму Лоуренс зізналася, що більше не боїться зніматися у відвертих сценах.

У "Червоному горобці" Дженніфер зіграла російську шпигунку - і для цієї ролі акторці довелося оголюватися перед камерою. "У мене більше немає того страху, тієї невпевненості, що я відчувала під час зйомок таких сцен в минулому", - розповіла Лоуренс в інтерв'ю Entertainment Tonight.
Як зізналася актриса, необхідність оголюватися на екрані більше не змушує її відмовлятися від цікавих ролей. При цьому свою першу по-справжньому "складну", інтимну сцену в кіно Дженніфер зіграла не так вже давно - у фільмі "Пасажири" з Крісом Преттом (картина вийшла в прокат в кінці 2016 року). Тоді, щоб зняти цю сцену, Лоуренс довелося вжити спиртне - "для хоробрості". Тепер же, як стверджує Дженніфер, вона не відчуває ніякої незручності, роздягаючись перед камерою:
"Завдяки людям, з якими я працюю, в якийсь момент я відчула себе настільки комфортно, що вже всім іншим стає некомфортно. Я, наприклад, можу відмовитися від халата, тому що мені жарко - а люди навколо говорять щось на кшталт" їй потрібно прикритися "", - ділиться зірка.
Тегі: дженнифер лоуренс
Сергей Задко 22 лютого 2018


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено