Дженніфер Лоуренс прийшла з новим коханим в кіно


Дженніфер Лоуренс прийшла з новим коханим в кіно
Фото: Gettyimages.ru

 Дженніфер Лоуренс - з тих дівчат, хто зі своїми колишніми коханими після розставання залишається в хороших відносинах. Тому і прем'єру фільму "Фаворитка", в якому знявся її екс-бойфренд Ніколас Холт, актриса пропустити не змогла. Більш того, туди вона завітала разом зі своїм новим коханим - 34-річним директором галереї сучасного мистецтва Gladstone Gallery Куком Марун, відносини з яким у неї почалися на початку літа.

Але і це ще не все. На прем'єрі картини був присутній і Даррен Аронофскі, з яким актриса зустрічалася протягом року.
На прем'єру фільму Лоуренс і Марун прийшли в дуже елегантних і урочистих вбраннях. Кук віддав перевагу класичному костюму, а Дженніфер вбралася в чорне плаття в підлогу і доповнила образ босоніжками на підборах і невеликим світлим клатчем.
Лоуренс, здається, відчувала себе цілком в своїй тарілці. За словами очевидців, виглядала вона цілком щасливою і ніякої незручності не відчувала.
"Я дружу зі своїми колишніми. У мене є теорія щодо того, що я завжди залишаюся з ними в хороших відносинах. Це все тому, що я занадто прямолінійна. Всі завжди знають, що ти відчуваєш, тому що немає ніякої брехні. І все друг до одного добре ставляться, "- говорила актриса в старих інтерв'ю.
Тегі: дженнифер лоуренс
Джерело: spletnik.ru, ET
Сергей Задко 03 жовтня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено