Дженніфер Лоуренс зізналася: таємно сидить в соцмережах


Дженніфер Лоуренс зізналася: таємно сидить в соцмережах
Фото: Getty

 Виявляється, 28-річна актриса Дженніфер Лоуренс досить багато часу проводить в соцмережах, хоча раніше запевняла, що ніколи не заведе аккаунт в Twitter, Instagram або на Facebook. У цьому зірка "Голодних ігор" зізналася в недавньому інтерв'ю журналу InStyle.

"Я дійсно стежу за соціальними мережами, проте свою думку ніколи не висловлюю," - обмовилася Лоуренс.
Судячи з усього, якийсь час назад Дженніфер завела таємний аккаунт під чужим ім'ям і тепер може анонімно стежити за найяскравішими подіями в мережі. Нагадаємо, раніше актриса пояснювала, чому не вважає за потрібне вступати в активне листування на просторах інтернету.
Справа в тому, що довгий час Лоуренс відчувала сильний тиск з боку користувачів мережі, які обговорювали буквально кожен її крок. Тоді-то зірка і пообіцяла собі не уподібнюватися до такої поведінки і ніколи не реєструватися в соціальних мережах. Крім того, актриса відверто зізнавалася фанатам, що погано володіє технікою і не бачить ніякого сенсу в віртуальній славі.
"Якщо ви зустрічаєте мої висловлювання в Twitter або Instagram, то можете бути впевнені, що читаєте фейковий аккаунт," - говорила Лоуренс в старих інтерв'ю.
По всій видимості, тепер Дженніфер все ж освоїла сучасні гаджети. Хто знає, може, з часом зірка на радість фанатам нарешті заведе свою офіційну сторінку в Instagram або на Facebook. 
Тегі: дженнифер лоуренс
Джерело: spletnik.ru, InStyle
Сергей Задко 12 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено