Дженніфер Лоуренс стане огидною


Дженніфер Лоуренс стане огидною

Як повідомляє голлівудський блог Collider Дженніфер Лоуренс веде переговори з Квентіном Тарантіно щодо участі в його наступному фільмі – вестерні «Огидна вісімка».
На даний момент невідомо, яку саме роль може бути запропоновано володарці «Оскара» в цьому фільмі, який має стати продовженням «Джанго звільненого» і в якому буде розказано історію мисливців за головами, які транспортують групу злочинців через Вайомінг в 19-му столітті. Тим не менш, згаданий сайт заявляє, що Лоуренс веде активні переговори, а не просто знаходиться в листі бажаних акторів Тарантіно.
Коли ранній варіант сценарію «Огидної вісімки» потрапив до Мережі в січні цього року, тарантіно настільки розізлився, що погрожував взагалі закрити проект. Зараз же складається враження, що проект все ж розвивається і може вийти на широкий екран в 2015 році.
В квітні 2014 року Тарантіно влаштував в Лос-Анджелесі читання сценарію фільму і головні жіночі ролі Дейзі та Джуді «Шість коней» читали Ембер Темблін та Зої Белл. Але з тих пір Тарантіно міг переписати сценарій, додавши нових персонажів, або ж Лоуренс могли запропонувати одну із згаданих ролей.
Наразі Дженніфер знімається у другій частині «Голодних ігор: Переспівниця», а невдовзі доєднається до знімальної групи стрічки «Джой» Девіда О. Рассела, за роль у фільмі якого «Мій хлопець – псих!» вона і отримала «Оскара».
Згідно чуток, окрім Лоуренс в «Огидній вісімці» також зіграють Брюс Дерн, Курт Расселл, Майкл Медсен, Джеймс Ремар, Уолтон Гоггінс та Семюел Л. Джексон.

Тегі: тарантино, лоуренс, джексон, омерзительная восьмерка, джанго освобожденный
Алексей Першко 27 серпня 2014Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено