Джессіка Альба піддавалася домаганням з 12 років


Джессіка Альба піддавалася домаганням з 12 років

 Джессіка Альба, яка довгий час залишалася осторонь від секс-скандалів, все-таки приєдналася до руху #MeToo. Він виник після того, як в Голлівуді прогримів «вайнштейнгейт» - ряд звинувачень в домаганнях на адресу продюсера Харві Вайнштейна.

У своєму новому інтерв'ю Альба розповіла, що і її ця тема не обійшла стороною. Більш того, вона супроводжувала актрису протягом усього її творчого шляху. А почався її шлях досить рано - їй було всього 12 років, коли вона почала зніматися.
"Я була молоденькою актрисою і погано розбиралася в бізнесі, - сказала 37-річна зірка « Міста гріхів ».- Я думала, що так і повинно бути. Не знаю, чи змогла б я стати тим, ким стала, якби поводилась інакше? На моєму шляху дуже не вистачало жінок-наставниць, які підказували б, як не падати обличчям в бруд. [Насильства] в моєму житті не було зовсім, але ситуацій різних було багато. "
Джессіка вважає, що про небезпеки харассмента потрібно говорити відкрито - і проводить бесіди про це зі своїми дочками, 10-річної Онор і 6-річної Хейвен (у актриси і її чоловіка також є 6-місячний син Хейес).
«Дівчата повинні вміти контролювати себе і змінювати будь-яку ситуацію так, як їм потрібно. Є певні знаки, які підказують, що відбувається, часом ти буквально відчуваєш це всім єством, а до своїх почуттів потрібно прислухатися », - вважає актриса.
Тегі: джессика альба
Сергей Задко 06 липня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено