last-night-in-soho

Джессіка Альба здивувала шанувальників дитячим фото


Джессіка Альба здивувала шанувальників дитячим фото

 37-річна голлівудська актриса Джесіка Альба, ходу якої вчені назвали ідеальною, в своєму Instagram ділиться фото з повсякденного життя, а також знімками з дітьми і короткими відео.

Не так давно Альба опублікувала своє дитяче фото, на якому вона зображена в 10-річному віці. У підписі до знімка Джессіка пояснила, що мама хотіла віддати її в модельну школу і навіть шукала різні модельні агентства, але Альба з 10 років точно знала, що хоче стати актрисою.
Шанувальники не повірили, що Альбі на фото всього 10 років. "Зовсім виглядаєш на 10", "Я в 12 виглядав молодше, ніж ти в 10", "Дуже красива, але виглядаєш старше", - писали вони.
Кар'єра актриси для Джесіки Альби почалася в 13 років з її появи у фільмі "Загублений табір" і серіалі "Таємний світ Алекс Мак" в 1994 році. Вона також стала відомою завдяки головній ролі в телесеріалі "Темний ангел". Пізніше Джессіка знімалася в різних фільмах, включаючи "Місто гріхів", "Фантастична четвірка", "Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера" і інших.
Тегі: джессика альба
Сергей Задко 24 травня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено