Джеймі Дорнан показав дочку, що підросла (фото)


Джеймі Дорнан показав дочку, що підросла (фото)

 Джеймі Дорнан відноситься до тих знаменитостям, які вважають за краще приховувати від громадськості подробиці свого особистого життя. Тому нові фотографії з дітьми потрапляють в мережу тільки завдяки папараці.

На цей раз Дорнан помітили під час походу на фермерський ринок разом з 4-річною донькою Атанас Далчев і дружиною Амалією.
Малятко виглядає вже зовсім дорослою, але тато продовжує носити її на руках. Мабуть, дівчинка набігалась, і люблячий тато дав їй можливість відпочити, взявши на руки.
Джеймі Дорнан і його дружина Амалія Уорнер підібрали стильний одяг, незважаючи на те, що відправилися на фермерський ринок. Джеймі одягнувся досить просто: чорні футболка і штани, блакитна кепка і коричневі кросівки. А ось Амалія підібрала комплект цікавіше: рожеві кросівки на товстій підошві, пишна струмлива спідниця морквяного кольору і футболка пісочного кольору.
Нагадаємо, що Джеймі Дорнан і Амалія Уорнер разом з 2007 року, 27 квітня 2013 вони одружилися. У листопада 2013 у них народилася дочка далс, а в лютому 2016 року у світ з'явилася друга дочка Джеймі і Амалії - Елва.
Тегі: джейми дорнан
Сергей Задко 30 січня 2018


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено