Джеймс Кемерон розкрив деталі "Аватара"


Джеймс Кемерон розкрив деталі
Фото: Getty
Джеймс Кемерон розкриває більше деталей про продовження «Аватара». 64-річний режисер «Титаніка», який також випустить «Аватар 3, 4 і 5» в майбутньому, розкрив, що ми можемо очікувати в науково-фантастичному всесвіті, дратуючи нас «емоційними американськими гірками».
Якщо вам потрібно нагадати, на чому все закінчилося - в останній раз, коли ми побачили Джейка Скаллі (Сема Уортінгтона), він збирався почати абсолютно нове життя, залишивши своє земне тіло і приєднатися до своєї нової дружини Нейтірі - яку зіграла Зої Салдана - щоб жити з іншими Пандора-мешканцями. Розмовляючи з The Empire, Джеймс Кемерон представив деякі цікаві подробиці про продовження.
Кемерон поділився, що пара все ще разом і тепер у них є восьмирічна дочка. І у фільмі буде сцена страшної сварки батьків, зняту з точки зору їхньої дитини. Звучить напружено! Також режисер поділився, що збирається відкрити темні сторони особистості Джейка.
«Аватар 2» за участю Сема Уортінгтона, Зої Салдана, Стівена Ланга, Джованні Рібізі, Сігурні Уівер, Кейт Уінслет і багатьох інших вийде в прокат 18 грудня 2020 року.
Тегі: джеймс кэмерон
Сергей Задко 19 лютого 2019


Ім’я:
12 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено