Джим Керрі відверто розповів про особисте життя


Джим Керрі відверто розповів про особисте життя
Після того, як колишня кохана 55-річного актора Джима Керрі Катріона Уайт покінчила життя самогубством у 2015 році, комік не знімався в кіно близько двох років. До того ж Джим змінився до невпізнання: відростив довгу бороду, волосся і помітно постарів.
І ось недавно на шоу Джиммі Кіммела, де Керрі теж з'явився зі своєю дуже довгою бородою, він розповів, що його борода стала популярнішою його самого і у неї навіть є власний Twitter. «Я не бачу сенсу голитися. Мені все і так подобається!» - додав актор.
Також Джим розповів про свій перший за останні два роки проект «Вмираю зі сміху», де він хоч і не знімається, але виступає продюсером. Сюжет розповідає історії американських коміків з Лос-Анджелеса.
Нагадаємо, в 2012 році актор почав зустрічатися з Катріоною Уайт, і всі три роки стосунків пара то розлучалася, то сходилася. Останній раз вони розлучилися у вересні 2015 року, а на початку жовтня Катріона вчинила самогубство.
Відзначимо, що поруч з тілом дівчини були знайдені таблетки, які, за словами мами Уайт, їй купував Джим. Але, незважаючи на всі звинувачення, актор був присутній на похоронах колишньої коханої і ніс її труну.
Тегі: джим керри
Сергей Задко 28 травня 2017


Ім’я:
09 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено