Джим Керрі стривожив друзів дивною поведінкою


Джим Керрі стривожив друзів дивною поведінкою

 Друзі 56-річного Джима Керрі стурбовані його поведінкою. Джим закрився в своїй арт-студії в Лос-Анджелесі, де він зазвичай займається живописом, і практично не виходить звідти. Він навіть не завжди відповідає на телефонні дзвінки своїх друзів. А коли один з його приятелів, проявивши наполегливість, зумів умовити Джима, щоб той впустив його в студію, він прийшов в жах від виду Керрі. Актор виглядав виснаженим і ослабленим.

Як пояснив Джим, він зайнятий очищенням організму від токсинів. Тому відмовився від будь-якої твердої їжі і обмежується невеликою кількістю соків і чаєм, які замовляє в мережі з доставкою. Джим "сів" на таку дієту вже досить давно і не збирається відмовлятися від неї і далі, повідомляє RadarOnline.
Більш того, приятеля Джима збентежило і стан психіки актора. У якийсь момент йому навіть здалося, що Керрі просто марить. Друзі актора бояться, що ментальне здоров'я актора могло постраждати в результаті тривалого судового процесу, затіяного проти нього родичами його подруги Катріони Уайт, яка пішла з життя. Хоча недавно звинувачення в доведенні його дівчини до самогубства з актора були зняті, він міг не витримати тривалого стресу. Так що зараз друзі Джима намагаються умовити його звернутися до лікаря.
Тегі: джим керри
Сергей Задко 22 лютого 2018


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено