Джима Керрі виправдали у справі про самогубство подруги


Джима Керрі виправдали у справі про самогубство подруги

 Джим Керрі визнаний невинним у справі про самогубство його колишньої подруги Катріони Уайт. Дівчина наклала на себе руки в вересні 2015 року, і з тих пір її родичі намагалися засудити актора. Рідні Катріони стверджували, що Джим Керрі постачав її сильними психотропними препаратами, від яких вона і померла. Актора також звинувачували в тому, що він, нібито, заразив дівчину венеричними захворюваннями.

Адвокату Керрі вдалося довести, що всі документи були сфальсифіковані. Як виявилося, Катріона Уайт видала аналізи подруги за свої, підробивши ім'я пацієнта і дату. В ході розслідування адвокат з'ясував, що підроблений медичний лист був виданий в 2011 році. Катріона намагалася використовувати його, щоб довести, що до зустрічі з Джимом Керрі, у неї не було захворювань. Фахівці припускають, що причиною суїциду Уайт стали саме негативні результати аналізів.
Нагадаємо, що після смерті дівчини Джим Керрі перебував в стані глибокої депресії. Зараз його самопочуття покращилося.
"Я боровся з депресією роками. Тепер, коли настає дощ, він просто проходить, не залишаючи слідів. Раніше я тонув у ньому, -" розповів актор в одному з інтерв'ю.
Уайт і Керрі почали зустрічатися в 2012 році, але через пару місяців розлучилися. Навесні 2015 закохані возз'єдналися, але восени знову оголосили про закінчення відносин. У ніч на 28 вересня 2015 року тіло дівчини виявили в її будинку в Лос-Анджелесі. Поруч з тілом лежали кілька упаковок від пігулок, виписаних на ім'я Джима Керрі.
Тегі: джим керри
Сергей Задко 01 лютого 2018


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено