Джоан Роулінг виступила на захист Джонні Деппа


Джоан Роулінг виступила на захист Джонні Деппа

Автору поттеріани і сценаристу Джоан Роулінг довелося виступити із заявою на захист Джонні Деппа, який зіграв роль-камео у фільмі «Фантастичні звірі і де вони мешкають». Зараз він виконує роль темного чарівника Геллерта Грін-де-Вальда в сіквелі, що отримав назву «Фантастичні звірі: Злочини Грін-де-Вальда», і багато шанувальників в соцмережах висловлюють невдоволення цим фактом.

А причина тому - скандал, який розгорівся навколо розлучення Джонні Деппа з Ембер Херд в 2016 році. Нагадаємо, колишня дружина актора звинуватила його в домашньому насильстві. Ось що говорить з приводу участі у фільмах поттеріани Джоан Роулінг:
"Я була дуже рада тому, що саме Джонні Депп був обраний на роль Грін-де-Вальда. У нього була роль-камео в першому фільмі «Фантастичних звірів». У той час, як йшла робота над ним, в пресі з'явилися перші публікації [про особисте життя актора], які викликали масу сумнівів і у наших колег, і у фанатів Гаррі Поттера."
Джоан Роулінг повідомила, що команда творців фільму навіть була близька до того, щоб почати підшукувати заміну Джонні, але цього так і не сталося. І зараз вона, і всі інші цьому дуже раді, хоча вона і розуміє обурення фанатів.
"Двоє людей прийшли до угоди. Вони мають право на особистий простір. Вони хотіли устаканити свої життя, і це потрібно поважати. Ми всі не просто раді, що все залишається без змін, але дуже щасливі, що Джонні залишається з нами і буде відігравати велику роль в наступних фільмах."
Нагадаємо, що фільм «Фантастичні звірі і де вони мешкають» вийшов в 2016 році. У Джонні Деппа була в ньому невелика роль - запал до сиквелу. У другому фільмі, «Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда», він з'явиться в «повноцінної» ролі. Вихід фільму призначений на осінь 2018 року. Також оголошено, що будуть зняті третій і четвертий фільми, які заплановані на 2020 і 2022 роки відповідно.
Тегі: джонни депп
Сергей Задко 08 грудня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено