Джоді Фостер одружилася


Джоді Фостер одружилася

Ні-ні, ми не помилилися: 51-річна акторка Джоді Фостер пов’язала себе узами браку зі своєю партнеркою, фотографом Александрою Хедісон. Сталося це в минулі вихідні, про що агентству «Франс Прес» повідомила офіційна речниця акторки Дженніфер Аллен. Деталі церемонії не розголошуються.
В січні 2013 року на церемонії вручення «Золотого глобуса» пані Фостер відкрито говорила про свою гомо сексуальність, але при цьому категорично заперечувала, що ця промова – акт того, що англійською називається coming out, тобто вихід з підпілля, визнання своєї нетрадиційної сексуальної орієнтації. В цій щемкій, але дещо закрутистій промові, Джоді Фостер віддала шану попередній жінці свого життя, Сідні Бернард, і заявила: «Це могло б стати великою промовою про вихід з підпілля, але я вийшла звідти тисячу років тому, ще в кам’яному віці».
Джоді Фостер, яка стала відкриттям легендарної стрічки Мартіна Скорсезе «Таксист» (1976), почала грати в кіно ще в 10-річному віці, і з тих пір встигла зібрати в своїй фільмографії (як акторській, так і режисерській) близько п’ятдесяти робіт. Роль у стрічці «Звинувачувані» Джонатана Каплана (1988) окрім «Оскара» принесла акторці ще й «Золотого глобуса» та низку призів рангом нижче. Для більшості ж глядачів вона так і залишиться агентом Клариссою Старлінг з «Мовчання ягнят» Джонатана Демме (1991).

Тегі: джоди фостер, оскар, молчание ягнят, обвиняемые, джонатан демме, джонатан каплан
Алексей Першко 24 квітня 2014


Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено