Джолі хоче оприлюднити особистий щоденник на суді


Джолі хоче оприлюднити особистий щоденник на суді

 Судова епопея між Анджеліною Джолі і Бредом Піттом ніяк не може знайти своє завершення. Нещодавно стало відомо, що Джолі в черговий раз має намір "викинути" такий собі номер - вона збирається надати суду свій щоденник, в якому вона записувала подробиці спільного життя з Бредом Піттом. Про це повідомило видання RadarOnline.

В цьому щоденнику Енджі нібито писала і про алкоголізм Бреда, нервові зриви і неадекватну поведінку. Правда є одне "але": чи повірить суд в достовірність її історій? Судячи з усього, недавнє рішення суду стало останньою краплею для Анджеліни, раз вона вирішила піти на такі заходи.
Деякі шанувальники вважають, що цього щоденника не існує, адже так би актриса давно ним скористалася. Правда інші впевнені, що зірка хотіла вирішити проблему опіки більш мирним шляхом і не опускатися до рівня скандальних заяв.
Нагадаємо, згідно з документами, Анджеліна Джолі повинна дозволити Пітту підтримувати відносини з їхніми дітьми і виправляти ситуацію, інакше актриса втратить опіку над дітьми. Актори і колишнє подружжя виховують шістьох дітей, троє з яких - прийомні.
Тегі: анджелина джоли, бред питт
Сергей Задко 11 липня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено