007

Джолі і Пітт змогли домовитися про свій бізнес


Джолі і Пітт змогли домовитися про свій бізнес

 Анджеліна Джолі і Бред Пітт змогли домовитися про відновлення свого ділового партнерства. Джолі і Пітт вдалося досягти угоди з питання спільного комерційного використання спільної власності - замку Міраваль у Франції. Як було офіційно заявлено, Анджеліна і Бред продовжать експлуатацію виноградників, що примикають до замку, на основі чого вони виробляють особливий сорт вина. Воно називається Miraval Rose і, як стверджують експерти, це напій чудової якості. А в цьому році, як оголосив третій з партнерів підприємства - Marc Perrin, вино особливо вдалося. На думку Perrin, це найкраще вино, вироблене при замку з 2012 року.

Подружжя придбало Міраваль в 2011-му, витративши на своє придбання 60 мільйонів доларів. Після чого вони вклали в його реновацію ще 12 мільйонів. І, починаючи з 2012-го року, розгорнули тут виробництво вина. Причому продажі виробленого тут напою приносили дуже непогані прибутки.
Ще недавно подружжя вели через замок і виноградники запеклі суперечки. Джолі вимагала, щоб ця нерухомість була продана, а виручена сума була передана на благодійність. Але Пітту, який боровся за збереження замку і виноградників, якось  вдалося переконати Анджеліну. У чому багато хто вгледів ще одну ознаку поліпшення їх відносин. Як стало нещодавно відомо, Джолі почала схилятися до того, щоб погодитися на спільну опіку з Піттом над шістьма дітьми.
Тегі: анджелина джоли, бред питт
Сергей Задко 24 лютого 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено