Джолі або Еністон: хто цілується краще?


Джолі або Еністон: хто цілується краще?

 Анджеліна Джолі, Бред Пітт і Дженніфер Еністон - цей любовний трикутник громадськість обговорює досі, хоча з першою Пітт розлучився вже більше року назад, а з другою - всі дванадцять років тому. Але не тільки у зірки «Машини війни» були відносини з обома, в такому ж трикутнику побував і Джерард Батлер!

З Дженніфер Еністон він знімався у фільмі «Мисливець за головами» в 2010-му, а з Анджеліною Джолі трохи раніше, в 2003, - вони виконували ролі в «Ларі Крофт». З обома актрисами, за чутками, у нього були короткострокові романи, але ніхто з них цього не підтверджував.
В ефірі шоу «Подивися, що буде» (Watch What Happens Live) акторові довелося відповісти на питання про те, хто ж із знаменитих красунь краще цілується. Трохи соромлячись, він відповів ведучій:
"Дженіфер Еністон. Я просто хочу тебе здивувати."
Однак це було не єдине незграбне питання. Попереду Батлера чекали і інші. Так, ведуча попросила актора назвати найбільш незвичайні місця, де він займався сексом.
"Я намагаюся зосередитися, тому що я займався любов'ю в самих божевільних місцях. Колись у мене був секс на підніжжі вулкана. Це було досить круто. Хоча насправді, було дуже жарко. Емм ... і на льодовику. Але скажу вам чесно, це було не весело. Моя дупа прилипала до льоду. Круто звучить?"
До слова, не дивлячись на свою пристрасну натуру, Джерард Батлер жодного разу не був одружений і не має дітей. Однак зараз, схоже, актор знайшов супутницю життя. Вчора він вперше вивів у світ свою обраницю Морган Браун, з якою зустрічається майже чотири роки.
Тегі: джерард батлер, джениффер энистон, брэд питт, анджелина джоли
Сергей Задко 18 січня 2018


Ім’я:
24 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено