Джолі налагодила стосунки з Бредом Піттом


Джолі налагодила стосунки з Бредом Піттом
Стосунки Бреда Пітта і Анджеліни Джолі поліпшуються. Ще недавно актриса активно заважала спілкуванню Пітта з дітьми, але з деяких пір не тільки змінила гнів на милість, але налагоджує особисті контакти з поки ще чоловіком. За словами друзів, "їх стосунки сьогодні краще, ніж будь-коли з моменту розставання, і більш того, краще, ніж в останні пару років". Формально це викликано бажанням обох сторін не травмувати дітей, яким і так довелося багато чого пережити за останні півроку.
Потепління раніше непримиренної Джолі джерела пояснюють тим, що актриса змогла зосередитися на "заслугах" Пітта: "Енджі не забула, як Бред підтримував її під час операції з видалення грудей. Вона визнає, що він багато дав їй". "Хороша новина в тому, що вони дійсно ладнають і роблять все можливе для своїх дітей, та тепер все куди краще, ніж було рік тому", - стверджує інсайдер.
Світські спостерігачі відзначають, що піарники Анджеліни почали активно міняти акценти і більше не подають Пітта у негативному ключі. "Анджеліна робить все щоб виглядати в очах громадськості жінкою, що пробачила чоловіка заради дітей", - пишуть ЗМІ.
"Бред все одно зберігає дистанцію і тримається від Енджі на відстані. Він просто йде назустріч, тому що це в її інтересах, ось і все", - роблять висновок інсайдери.
Тегі: анджелина джоли, брэд питт
Сергей Задко 30 серпня 2017


Ім’я:
19 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено