007

Джолі незадоволена тим, що Пітт спілкується з Еністон


Джолі незадоволена тим, що Пітт спілкується з Еністон

 У 2005 році Бред Пітт хотів розлучитися з Дженніфер Еністон на дружній ноті, але Анджеліна Джолі заборонила йому спілкуватися з колишньою дружиною. Розлучившись з Анджеліною Джолі, актор вирішив попросити вибачення у Еністон і відновити спілкування з нею. За даними інсайдерів, Дженніфер і Бреду вдалося налагодити відносини і тепер їх навіть можна назвати друзями.

Як повідомляють близькі до Анджеліни Джолі джерела, актриса вкрай невдоволена тим, що її колишній чоловік спілкується з Еністон. На відміну від Дженніфер, яка вже давно забула старі образи і навіть погодилася прийти на "Золотий глобус", знаючи, що там буде Анджеліна, Джолі до сих продовжує демонстративно ігнорувати зірку серіалу "Друзі".
Днями Джолі нарешті погодилася надати колишньому чоловікові право спільної опіки над дітьми, за яке Пітт боровся в суді півтора року. У лютому Бред Пітт і Анджеліна Джолі зустрінуться в суді.
У судових звітах за грудень 2017 відзначається, що з початку шлюборозлучного процесу у Пітта не було можливості провести канікули з дітьми, а всs короткі зустрічі Джолі ретельно контролювала.
Тегі: Анджелина Джоли, Бредд Питт, Дженнифэр Энистон
Сергей Задко 27 січня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено