Джолі спростувала звинувачення в жорстокості з дітьми


Джолі спростувала звинувачення в жорстокості з дітьми
Інтерв'ю 42-річної Анджеліни Джолі журналу Vanity Fair наробило багато галасу не тільки через її одкровення про життя після розставання з Бредом Піттом, а й через розповіді про її режисерські методи роботи. У статті стверджувалося, що під час кастингу фільму "Спочатку вони вбили мого батька" в Камбоджі Джолі використовувала жорсткі методи роботи з місцевими дітьми: нібито перед кожною дитиною, яка прийшла на проби, вона поклала на стіл гроші і попросила "вкрасти" їх, а потім пояснити, навіщо "злодюжці" потрібні ці гроші. Оскільки в кастингу брало участь багато знедолених дітей, які перебувають у скрутному становищі (вихованців дитячих будинків, жителів нетрів, сиріт), то в мережі обурилися поведінкою режисера: методи Анджеліни були визнані жорстокими.
Джолі поспішила пояснити: виявилося, між нею і автором статті виникло "непорозуміння", і насправді, на кастингу все було по-іншому. Зірка вже виступила з офіційним спростуванням, заявивши, що вона "дуже засмучена" тим, як були спотворені її слова: "Припущення, що під час кастингу перед дитиною на столі могли лежати справжні гроші, абсурдне і сумне. Це неправда. Я б перша обурилася, якби таке сталося насправді".
Джолі підкреслила, що на зйомках до маленьких акторів ставилися дуже дбайливо: "Нами було вжито всіх заходів для забезпечення безпеки, комфорту і благополуччя дітей, які брали участь в кастингу і які згодом знімалися у фільмі. Батьки, опікуни, співробітники соцслужб, які стежать за станом дітей, медики - усі вони були з нами кожен день, спостерігали за дітьми, щоб знати, чи потрібно їм що-небудь. І перш за все, щоб бути впевненими, що нікого не ранять зйомки фільму на таку болючу для країни тему. Я засмучена, що про вправи на імпровізацію (для сцени, яка є у фільмі), в статті написали так, ніби все це було не грою, а реальністю", - підсумувала актриса і режисер.
Тегі: анджелина джоли
Сергей Задко 31 липня 2017


Ім’я:
24 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено