Джолі змусила Пітта взяти провину за розлучення на себе


Джолі змусила Пітта взяти провину за розлучення на себе
У ЗМІ обговорюється визнання Бреда Пітта в його пристрасті до алкоголю, що нібито і стало основною причиною розлучення з Анджеліною Джолі. Але у деяких журналістів відразу ж виникла підозра щодо достовірності слів 53-річного актора, так як до недавнього часу Бред не був помічений в інцидентах, пов'язаних з надмірним вживанням алкоголю.
І ось днями один із близьких друзів знаменитості підтвердив, що визнання Пітта було лише частиною угоди з Анджеліною Джолі: «Енджі не хотіла, щоб всі навколо думали, що їх шлюб розпався виключно через неї. Вона довгий час шантажувала Бреда і під усілякими приводами не давала йому бачитися з дітьми. Зрозуміло, що більше ніж за півроку шлюборозлучного процесу він дуже сильно втомився і готовий був піти практично на все, щоб швидше закінчити цю тяжбу. У цей момент Анджеліна запропонувала йому взяти всю вину на себе, і якщо Бред зізнається в тому, що саме він став причиною їх розриву, то вона підпише необхідні документи про спільну опіку», - повідомив інсайдер.
Нагадаємо, Джолі подала на розлучення у вересні минулого року, звинувативши чоловіка в жорстокому поводженні з дітьми. Зокрема, Анджеліна згадала про інцидент на борту літака, заявивши, що Пітт вдарив їх старшого сина Меддокса, після того як хлопчик у суперечці заступився за матір.
Тегі: анджелина джоли, брэд питт
Сергей Задко 09 травня 2017


Ім’я:
09 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено