Джонні Депп і Ембер Херд ледь не зіткнулися


Джонні Депп і Ембер Херд ледь не зіткнулися

 Ще в березні цього року Джонні Депп відмовився з'являтися на презентації свого нового фільму на CinemaCon, коли дізнався, що колишня дружина теж там буде присутня. Тому поява 55-річного Джонні Деппа на фестивалі Comic-Con 2018 у минулі вихідні могла стати сюрпризом не тільки для численних шанувальників нової франшизи всесвіту Гаррі Поттера, але і для його колишньої дружини, 32-річної актриси Ембер Херд.

Прес-конференція фільму "Фантастичні тварини і злочини Грін-де-Вальда" (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald), де Джонні Депп зіграв чарівника Гелларта Грін-де-Вальда, і презентація фільму "Аквамен" (Aquaman), в якому одну з головних ролей зіграла Ембер Херд, відбулися в одному залі з різницею в годину - обидва проекти представляла кінокомпанія Warner Bros.
Але без магії на Comic-Con, схоже, все-таки не обійшлося. Незважаючи на невигідний розклад, колишньому подружжю вдалося уникнути зустрічі на людях.
Розлучення коштувало Деппу не тільки семи мільйонів доларів, які він виплатив Херд по суду, а й ледь не позбавило його ролі Грін-де-Вальда - в соцмережах на актора обрушилися з різкою критикою. Голлівудську зірку захистила сама Джоан Роулінг.
Тегі: эмбер херд, джонни депп
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 25 липня 2018Ім’я:
18 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено