Джонні Депп змінив татуювання, присвячене Ембер Херд


Джонні Депп змінив татуювання, присвячене Ембер Херд

 Попереджали адже: наноси на тіло малюнки тільки з іменами дітей, кохані - змінюються! Джонні Депп тут облажався двічі: спочатку в 90-і, коли зробив татуювання на честь тодішньої подружки Вайнони Райдер, і кілька років тому вирішив, що Ембер Херд - це назавжди.

І якщо зображення з написом Winona Forever ( «Вайнона назавжди») легко трансформувалося в Wino Forever ( «Вино назавжди»), то переробити прізвисько законної дружини виявилося складніше. Та й місце для нього він вибрав своєрідне - кісточки пальців: і видно всім, і міняти важко.
Спочатку красувалося там слово Slim - «стрункий», «витончений», саме так актор кликав улюблену вдома. Спочатку, відразу після розставання в минулому році, він переробив ніжне іменування в Scum - «покидьок». А тепер вирішив додати туди червону букву А - символ анархії.
Цікаво, що сама довгострокова любов Деппа - актриса Ванесса Параді, яка народила йому двох дітей, - за чотирнадцять років спільного життя не була удостоєна не те що татуювання, а й пропозиції руки і серця. І вийшла заміж уперше в 45 років буквально пару тижнів тому.
Зате імена дітей - Лілі-Роуз Депп і Крістофера Деппа - дійсно залишаться на грудях актора назавжди.
До речі, на плечі у нього було ще одна татуювання, присвячене Ембер Херд, - її портрет, виконаний в стилі пін-ап. Страшно уявити, яка доля уготована цьому малюнку. 
Тегі: джонни депп
Сергей Задко 07 липня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено