Джонні Депп не прийшов на презентацію свого фільму


Джонні Депп не прийшов на презентацію свого фільму

  У Лас-Вегасі проходить CinemaCon - найбільша подія кіноіндустрії. У 2018 студія Warner Bros. презентувала фільми "Аквамен" c Ембер Херд і продовження "Фантастичних тварин", в якому знявся Джонні Депп. За традицією фільм представляє вся знімальна команда, а значить, зустріч колишнього подружжя була неминуча.

На CinemaCon з'їхалися всі зірки студії Warner Bros., фільми за участю яких глядачі побачать незабаром. У їх числі були Бредлі Купер, Джейсон Момоа, Кейт Бланшетт, Едді Редмейн і Ембер Херд. За правилами в кінці заходу всі знаменитості повинні вийти на сцену для загальної фотографії. Тут-то і з'ясувалася відсутність одного важливого гостя - Джонні Деппа. Актор не тільки бойкотував загальне фото, але навіть не з'явився на презентації продовження "Фантастичних тварин", в якому виконав роль злого чарівника Грін-де-Вальда. Причиною такої поведінки стала Ембер Херд. Джерела видання The Sun стверджують, що актор був готовий на все, щоб тільки уникнути незручної зустрічі з екс-дружиною.
"Джонні знав, що Ембер буде там, і не хотів ділити з нею сцену. Це було б надто незручно - він все ще не може оговтатися після розлучення", - наводить слова наближеного до актора джерела The Sun.
Раніше Джонні Депп осоромився на прем'єрі в Лондоні. Зірка Голлівуду вийшов на червону килимову доріжку в стані алкогольного сп'яніння.
Тегі: джонни депп
Сергей Задко 26 квітня 2018


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено