Джонні Депп збагатився на своєму адвокатові


Джонні Депп збагатився на своєму адвокатові
Фото: Getty

 Зараз голлівудський актор Джонні Депп переживає не найкращі фінансові часи, але, схоже, що Депп знайшов спосіб збагатитися. Як повідомляє The Hollywood Reporter, Джонні Депп виграв справу проти власного ж адвоката Джейка Блума, яка тягнулася з осені 2017 року. У заяві актора говорилося, що його юрист повинен повернути йому всі виплати, здійснені з початку їх співпраці. За 18 років роботи на Деппа ця сума перевищила кілька мільйонів доларів.

За словами актора, причиною звернення до суду є те, що він з Джейком Блумом не укладав ніякої письмової домовленості, а тільки усну. І хоча в Голівуді це звичайна практика, Джонні Депп все ж вирішив випробувати долю і відсудити у адвоката його зароблені гроші.
Варто відзначити, що шанси на перемогу актора в судовій справі були мізерними, так як його адвокат отримав плату за виконану роботу. Однак суддя Террі Грін несподівано вирішив створити прецедент в юридичній практиці.
"Не думаю, що існують окремі правила для шоу-бізнесу. Я вважаю, що ми зараз повинні створити прецедент, який назавжди змінить подібний звичай. Всі угоди повинні бути письмовими, щоб уникнути випадків, подібних тому, що ми розглядаємо зараз", - зазначив Террі Грін.
Згідно з постановою суду, Джейк Блум повинен виплатити Джонні Деппу немаленьку суму. Видання поки не має інформації, скільки в точності заборгував екс-адвокат.
Тегі: джонни депп
Джерело: The Hollywood Reporter, segodnya.ua
Сергей Задко 31 серпня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено