Джонні Депп звинуватив Ембер Херд в побитті


Джонні Депп звинуватив Ембер Херд в побитті
Фотографія: Legion-Media.ru

 Актор закінчив судові позови зі своїми менеджерами і почав нові, але вже з екс-дружиною Ембер Херд. Він звинуватив актрису в тому, що та займалася рукоприкладством, коли вони були одружені.

Так, один з інцидентів стався в день святкування 30-річчя Херд - 21 квітня 2016 року. Депп запізнився на вечірку, і його дружина, будучи в стані алкогольного сп'яніння, розбушувалася і почала ображати його в присутності друзів, а потім два рази вдарила його кулаком в обличчя.
Херд свого часу бачила цю ситуацію по-іншому: нібито її чоловік прибув в ресторан «під чимось» і ініціював сварку, а потім, коли гості розійшлися, схопив її за волосся і потягнув до виходу з криками і погрозами.
Крім іншого, Джонні виклав свою версію подій, що сталися ввечері 21 травня 2016 року, коли між ними сталася остання сварка, яка призвела до розлучення. Херд тоді заявляла, що Депп повернувся додому п'яний і після словесної перепалки кинув в неї iPhone. Гаджет догодив їй в щелепу і очі і залишив великий синець. Актор же тепер стверджує, що він «кинув телефон на диван і вийшов з кімнати».
Джонні Депп має намір судитися не тільки з Ембер Херд. Актор також висунув позов проти газети The Sun, яка писала, що він б'є дружину, і проти автора статті. Згідно з документами, Депп вимагає від видання 200 000 фунтів стерлінгів (16,5 млн рублів) в якості моральної компенсації і 10 528 фунтів стерлінгів (приблизно 800 тисяч рублів) за судові витрати.
Тегі: эмбер херд, джонни депп
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 02 серпня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено