Джонні Депп зажадав від свого юриста 30 мільйонів


Джонні Депп зажадав від свого юриста 30 мільйонів

Джонні Депп зробить нову спробу стягнути велику суму зі своїх офіційних представників, з якими співпрацював багато років. Як стверджує видання The Hollywood Reporter, цього разу йдеться про юриста Джейка Блума, який, за твердженням актора, отримав мільйони доларів у вигляді умовної комісії без укладення відповідного контракту зі своїм клієнтом.

У позові Деппа міститься вимога визнати ці виплати незаконними і повернути йому 30 мільйонів доларів компенсації. Депп також звинуватив свого юриста в тому, що він довгий час приховував фінансові махінації компанії The Management Group, що представляла інтереси Деппа протягом 15 років.
Зокрема, стверджується в позові, Джейсон Блум і The Management Group оформили на невигідних умовах кредит на ім'я Джонні Деппа у компанії Grosvenor Park, забезпеченням для якого стали гонорари актора, отримані за участь в серії фільмів "Пірати Карибського моря". При цьому, Блум нібито приховав від свого наймача, що він знаходиться в дружніх відносинах з керівником кредитної організації.
Раніше Джонні Депп звинуватив керівництво компанії The Management Group, яка вела всі фінансові справи актора протягом багатьох років, в неправильному управлінні активами і зажадав від неї 25 мільйонів доларів.
Тегі: джонни депп
Сергей Задко 25 жовтня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено