007

Джонні Депп розповів, що мріяв стати гітаристом


Джонні Депп розповів, що мріяв стати гітаристом

 Голлівудський актор Джонні Депп, який нещодавно став обличчям аромату Dior Savage для чоловіків, прикував до себе увагу громадськості, знявшись в шикарній чорно-білій фотосесії фотографа Жан-Батиста Мондино. За стиль Деппа повністю відповідала команда Dior. Цікаво, що для Numero Russia чоловік на обкладинці - велика рідкість, і саме Депп став приємним винятком.

В інтерв'ю Депп, якого називають чи не головним актором-чоловіком в світі, розповів, що для нього завжди багато значило поняття «мужність»:
"Мені завжди було важливо бачити перед собою приклад сильного чоловіка. Такими були мій батько і дід."
Також Джонні зізнався, що він завжди прив'язується до своїх персонажів і іноді навіть бореться за них з режисерами і продюсерами. Так, один з найбільш пам'ятних героїв Деппа - «Едвард Руки-Ножиці» - завдяки актору втратив більшу частину свого екранного тексту і став вельми небагатослівним (це якість близько і самому акторові). Втім, переглядати те, що вийшло, він не любить:
"Я б не довіряв актору, який любить дивитися свої фільми. Це дивно - дивитися на себе і думати: який я все-таки молодець. Ніколи не буду так робити."
Цікаво, що прихильники могли і не дізнатися про талановитого актора - Депп говорить, що набагато більше його завжди цікавила музика. Уже з підліткового віку він активно виступав і гастролював з групою The Kids, заради музичної кар'єри навіть кинув школу. Хто знає, чим закінчилася б ця історія, але професійно займатися музикою актор не став:
"У дитинстві я вважав себе музикантом, мріяв стати гітаристом. Про кіно і не думав. Грати почав з фінансових міркувань. Хтось покликав мене на зйомки, я погодився, щоб заробити грошей на житло. Мрію про музику не залишив - просто зрозумів, що професіоналом не буду. "
Нагадаємо, що першою роботою Джонні Деппа в кіно стала роль у фільмі «Кошмар на вулиці В'язів» 1984 року випуску.
Тегі: джонни депп
Сергей Задко 15 лютого 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено