007

Джонні Депп влаштував бійку на зйомках


Джонні Депп влаштував бійку на зйомках

 Джонні Депп, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, влаштував бійку на зйомках фільму "Лабіринт", що проходили в Лос-Анджелесі. Про це з посиланням на численних свідків скандалу повідомляє видання NY Post.

Стверджується, що під час роботи над одним з епізодів Депп, "цілий день вживав спиртні напої" фактично відсторонив режисера і став сам керувати зйомками. При цьому він задіяв в якості статистів декількох своїх друзів. Зйомки, під час яких поліція перекрила частину вулиці, тривали довше, ніж передбачалося, і в підсумку один з менеджерів поінформував режисера Бреда Фурмана про необхідність припинити їх. "Сам це скажи Джонні Деппу", - нібито відповів постановник. Спроба менеджера звернутися до актора і привела до скандалу.
Розлючений Депп спробував вдарити співробітника по ребрах. Але удар вийшов слабким, і, за свідченням очевидців, Депп став провокувати його і кричати: "Я дам тобі 100 тисяч доларів, щоб ти вдарив мене прямо зараз". Приголомшений менеджер відступив, а Деппа відтягли в бік. Представники актора не коментують подію, а режисер Фурман вже заявив, що "серйозність конфлікту злегка перебільшена".
Відзначимо, що в картині "Лабіринт" Джонні Депп грає детектива, який розслідує вбивство популярних реперів.
Тегі: джонни депп
Сергей Задко 10 травня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено