Джонні Деппа «поставили на лічильник» його адвокати


Джонні Деппа «поставили на лічильник» його адвокати

Фінансовий скандал за участю Джонні Деппа набирає обертів. Тепер зі звинуваченнями на адресу актора виступили його адвокати. Юристи стверджують, що голлівудський актор сильно заборгував їм і просять якомога швидше внести оплату.

Як вдалося з'ясувати журналістам, Джонні не платить своїм юристам з червня цього року і з кожним днем ​​сума його боргів збільшується. Сам актор і його офіційні представники вважають за краще не коментувати ситуацію.
Нагадаємо, що розлучення з Ембер Херд сильно вдарило по гаманцю Деппа. Для того, щоб розплатитися з екс-дружиною, акторові довелося продати кілька будинків. Однак Ембер заявила, що матеріальна складова питання її не цікавить і віддала виручену суму на благодійність.
Завершивши один судовий розгляд, Депп затіяв інший. Актор подав до суду на своїх колишніх менеджерів. На думку зірки, недбайливі співробітники ледь не привели його до банкрутства. Втім, у колишніх підлеглих Джонні дещо інша думка з цього приводу: вони з упевненістю заявляють, що Депп абсолютно не контролює свої фінанси і живе невідповідно до своїх достатків.
Тегі: джонни депп, эмбер херд
Сергей Задко 19 грудня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено