Джонні Деппа закликають повернутися до Ванесси Параді


Джонні Деппа закликають повернутися до Ванесси Параді

Колишня дружина племінника Джонні Деппа, Хізер Рассел, заявила, що вся сім'я Джонні Деппа закликає його возз'єднатися з колишньою цивільною дружиною, французькою співачкою і актрисою Ванессою Параді. Про це Рассел розповіла в інтерв'ю виданню Radar Online.
Друзі кіноактора і його діти також вважають, що Ванесса - це найкраще, що може бути в його житті. Вони прожили разом 14 років і знають звички один одного, а це важливо в шлюбі. Саме Ванесса завжди була поруч, коли в житті Джонні виникали важкі моменти. Вона не відвернулася від нього навіть після того, як він кинув її, промінявши на молоду актрису, а це, з точки зору родичів Деппа, було справжнім безумством.
Відзначимо, що Лілі-Роуз, 17-річна дочка Джонні і Ванесси, звинувачує Ембер Херд в розпаді їх сім'ї. На її думку, Ембер не любила Джонні, вона хотіла його просто використовувати - і тільки зараз це стало зрозуміло і йому, і оточуючим.
Нагадаємо, Джонні Депп і Ванесса Параді прожили разом у цивільному шлюбі з 1998 по 2012 рік. Французька актриса і співачка народила Деппу двох дітей - дочку Лілі-Роуз Мелоді в травні 1999 року й сина Джека Крістофера в квітні 2002 року.

Тегі: джонни депп, ванесса паради
Сергей Задко 29 серпня 2016


Ім’я:
14 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено