Джордж Клуні став найбільш високооплачуваним актором


Джордж Клуні став найбільш високооплачуваним актором
Фото: Getty

 Джордж Клуні визнаний найбільш високооплачуваним актором за версією Forbes: з червня 2017 по червень 2018 він заробив 239 мільйонів доларів (близько 16 мільярдів рублів). І, незважаючи на те, що рейтинг - акторський, ці гроші йому принесли доходи зовсім з іншої сфери. Справа в тому, що він не знімався в кіно з 2016 року, коли на екрани вийшов «Фінансовий монстр».

Зокрема, левову частку названої суми склали гроші, отримані Клуні від продажу в 2017-м бізнесу з виробництва текіли. Вартість компанії Casamigos Tequila, яку він заснував разом з чоловіком Сінді Кроуфорд Ренді Гербером, була оцінена в 1 млрд доларів. Також актор заробив на рекламі кави Nespresso. Цю компанію представляє з 2005 року.
На другому місці рейтингу опинився торішній лідер Дуейн Джонсон, який заробив 124 мільйони доларів. Велика частина з них припадає на гонорар за ролі у фільмах «Джуманджі» і «Хмарочос».
Дуейн Джонсон
Третє місце зайняв Роберт Дауні-мол. з доходом 81 млн доларів - в основному за Тоні Старка в фільмах «Месники: Війна нескінченності» і «Людина-павук: Повернення додому».
Тегі: джордж клуни
Сергей Задко 24 серпня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено