Джуд Лоу готується зробити пропозицію Філіпі Коен


Джуд Лоу готується зробити пропозицію Філіпі Коен

 Провівши в кіноіндустрії понад два десятиліття, актор і раніше на плаву: гарячий, затребуваний, привабливий. З 31-річної бізнес-психологом Філіппою Коен Лоу зустрічається вже 3 роки. У ЗМІ давно курсували чутки про цей роман, робилися ставки: чергова чи це інтрижка або справа закінчиться черговою дитиною (у актора їх уже 5). Однак близьке до пари джерело повідомило, що Джуд Лоу зважився узаконити відносини з Філіппою Коен і зробити їй пропозицію.

За словами джерела, зараз час настав - пропозиція послідує незабаром. Акторові було важливо, як обраниця порозуміється з його численними дітьми, Філіпа з цим блискуче впоралася. Вже зараз вони проводять багато часу як справжня велика родина і планують народити ще дітей.
"Він упевнений, що знайшов саме ту жінку, з якою проведе все своє життя. Джуд вражений тим, як Філліпа вміє спілкуватися з усіма його дітьми, але вона ж доктор психології! Також він заявив, що відчуває себе настільки молодим і енергійним поруч з нею, "- розповів інсайдер.
Нагадаємо, Джуд Лоу перебуває у стосунках з Філіппою Коен з 2015 року, до цього був одружений на актрисі Седі Фрост з 1997 по 2003 роки, в шлюбі народилося троє дітей. Також відомий тривалим романом з актрисою Сієною Міллер.
Тегі: джуд лоу
Сергей Задко 26 березня 2018


Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено