Джуд Лоу розорився на аліментах


Джуд Лоу розорився на аліментах

Відомий актор Джуд Лоу близький до банкрутства. Причиною труднощів 43-річної зірки стали щедрі аліменти, які він сплачує на своїх дітей, і звичка жити на широку ногу. Про це повідомляє видання Star.
Розбірливий до сьогоднішнього дня актор навіть погодився знятися в абсолютно не привабливій рекламі Pepsi для японського телебачення. Тим не менш, отриманих за зйомки грошей Лоу ледь вистачило, аби виплатити гроші на дітей і оплатити рахунки.
Відзначимо, що Джуд завжди був оточений жінками. Одружений він був всього лише раз на актрисі Сейді Фрост, яка народила йому трьох дітей. Крім того, у нього є ще двоє позашлюбних дітей від різних жінок. З усіма своїми нащадками Лоу підтримує теплі стосунки і в усьому їм допомагає. Він досі фінансово підтримує свого старшого сина Рафферті, якому вже виповнилося 20 років. Актор пишається музичними здобутками сина, тому не перестає допомагати йому грошима.
Аліменти на п'ятьох дітей залишають величезну прогалину в гаманці Лоу, тому зараз він готовий на будь-яку роботу, яка принесе йому дохід.

Тегі: джуд лоу
Сергей Задко 15 вересня 2016


Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено