Джулія Робертс сіла на жорстку дієту


Джулія Робертс сіла на жорстку дієту
Скоро у Джулії Робертс ювілей. Однією з найкрасивіших жінок на планеті виповнюється 50 років. "Красуні" явно непросто змиритися з цим віковим кордоном, і вона намагається привести себе в порядок, щоб виглядати максимально молодо і сексуально. Джулія активно займається спортом, починаючи свій день рано вранці в спортзалі на біговій доріжці. Вона сіла на жорстку дієту, харчуючись в основному сирими овочами і тофу. І не дозволяє собі ніяких перекусів в перервах.
У лютому папарацці могли побачити Робертс з коробками піци, які вона везла додому. Тоді ЗМІ писали, що актриса поправляється через стрес, пов'язаний із сімейними проблемами. Нібито її відносини з чоловіком Денні Модером залишають бажати кращого, і він готовий в будь-який момент почати шлюборозлучний процес. Нещодавно з'явилася інформація, ніби Денні приревнував дружину до її друга і колишнього партнера по фільмах "Красуня" і "Наречена, що втекла" Річарда Гіра. Джулія і Гір періодично зустрічаються і з задоволенням проводять разом час.
Зараз актриса зайнята переговорами з дизайнерами, закупівлями модних нарядів з нових колекцій і пошуками найсучасніших засобів для догляду за шкірою і волоссям. Вона хоче виглядати на всі сто відсотків в день 50-річчя.
Тегі: джулия робертс
Сергей Задко 19 вересня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено