Джулія Робертс спародіювала Кім Кардашьян


Джулія Робертс спародіювала Кім Кардашьян
Фото: Warner Bros.
У новому випуску програми "Шоу Еллен Дедженерес" гостею стала 51-річна Джулія Робертс. Минулого разу актрисі довелося продавати іграшки для дорослих, а в цей - зірка пройшла експрес-курс "Як збільшити число фоловерів". Розкрутити свій Instagram Еллен запропонувала досить незвичайними способами (у Джулії три мільйони фанатів в соцмережах, а у Еллен - 60 мільйонів).
Все почалося з того, що Робертс приміряла величезну накладні груди, яка, на думку ведучої, допомогла б актрисі скласти конкуренцію Кім Кардашьян. Селебріті робила спекотні селфі в крихітному рожевому бікіні на тлі імпровізованого пляжу. Хоча Джулія ніяковіла, зал реготав від душі, аплодуючи їй стоячи.
Потім Еллен порадила актрисі робити більше фото смачної їжі. Спеціально для яскравих кадрів Марта Стюарт (американська бізнесвумен, телеведуча і письменниця, що здобула популярність і стан завдяки порадам з домоводства) надіслала пиріг, який, за задумом зірки, повинен був зібрати сотні тисяч лайків.
Але і на цьому все випробування для Джулії не закінчилися. Дедженерес зобразила симпатичну школярку, яка чіплялася до зірки фільму "Красуня" (Pretty Woman) з проханням зробити з неї Селфі. Відмовити настирливої ​​дівчинка вона, звичайно ж, не могла.
Тегі: джулия робертс
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 02 грудня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено