Джулія Робертс випила пива в вечірній сукні для фото


Джулія Робертс випила пива в вечірній сукні для фото
Фото: Entertainment Weekly

 Напередодні дня народження, який зірка стрічки "Красуня" святкуватиме 28 жовтня, Робертс прикрасила обкладинку і взяла участь в зйомках для глянцю Entertainment Weekly. 

На фотографіях Джулія постала в трьох вечірніх сукнях з багатошаровими спідницями - блакитному, рожевому і чорно-білому. На одній обкладинці зірка позує в ніжно-блакитній сукні з глибоким декольте від J. Mendel. На другий - в чорно-білій сукні від Carolina Herrera.
Крім яскравих фотографій, на яких актриса в домашніх умовах п'є пиво, їсть піцу і тайську локшину в ліжку, зірка розповіла про своє ставлення до ряду сексуальних скандалів, які потрясли країну в цьому році і торкнулися найрізноманітніші сфери - від Голлівуду до Білого дому.
"Дуже складно знайти хоч якусь ясність в наш час. Здається, що ми просунулися вперед з рухом #MeToo, а потім трапляється вся ця ситуація з Бреттом Кавано. І люди поводяться так нешанобливо і зло щодо цієї жінки. Навіщо комусь знадобилося б проходити через весь цей жах, якщо не заради того, щоб сказати правду? Я просто не уявляю, куди це все нас приведе ", - поділилася своїми думками Робертс.
Тегі: джулия робертс
Джерело: tsn.ua, Entertainment Weekly.
Сергей Задко 24 жовтня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено