Дочка Ідріса Ельби стала амбасадором "Золотого глобуса"


Дочка Ідріса Ельби стала амбасадором
Фото: Getty

 Ісан Ельба, дочка актора Ідріса Ельби, назвали новим Амбассадор премії Золотий глобус 2019. У минулі роки цієї честі удостоювалися дочки Дуейна Джонсона, Сильвестра Сталоне, Клінта Істувуда, Брюса Дерна.

Про це повідомила президент Голлівудської асоціації іноземної преси Мехер Татна на прес-конференції. Як пише Hollywood Reporter, традиційну вечірку, присвячену призначенням нового амбасадора, довелося скасувати через пожежі, що охопила Каліфорнію.
«Для мене велика честь отримати цей титул і скористатися можливість, не тільки розповісти про роботу Голлівудської асоціації іноземної преси, а й привернути увагу до питань, які мене хвилюють - психічному здоров'ю підлітків, моїх однолітків, особливо в середовищі афроамериканців. Потрібно допомогти молоді не соромитися звертатися за допомогою », - прокоментувала призначення Ісан Ельба.
Щороку Голлівудська асоціація іноземної преси вибирає дитини з сімей найшанованіших акторів, режисерів і продюсерів Голлівуду і надає їм можливість зібрати гроші для благодійного фонду, який він сам вибере. Амбассадор допомагатиме на церемонії, а також висвітлювати все, що відбувається онлайн в своїх соціальних мережах. Раніше ця посада називалася Міс або Містер Золотий глобус.
Церемонія нагородження Золотий глобус 2019 відбудеться 6 січня о Беверлі Хіллз.
Тегі: идрис эльба
Джерело: nv.ua, Hollywood Reporter
Сергей Задко 18 листопада 2018Ім’я:
18 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено